Головна » 2021 » Червень » 29 » Судитимуть податківця з Борщева, який попався на хабарі в мільйон гривень

Судитимуть податківця з Борщева, який попався на хабарі в мільйон гривень

22.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2284
Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника районної ДПІ ГУДПС в Тернопільській області.

Як повідомляє пресслужба прокуратури, посадовець отримав 1 млн грн неправомірної вигоди від підприємця за зменшення суми штрафних санкцій та посередника у вчиненні злочину(ч. 4 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що начальник ДПІ ГУ ДПС в Тернопільській області отримав через посередника від місцевого підприємця 1 млн грн неправомірної вигоди після перевірки господарських операцій приватного підприємства. За цю суму посадовець обіцяв зменшити розміри штрафних санкцій за порушення податкового законодавства та не скеровувати результати перевірок до правоохоронних органів для реєстрації кримінального провадження, а також розблокувати податкові накладні та виключити підприємство з критеріїв ризиковості платника податку.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі третього слідчого відділу ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.


Переглядів: 2284


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: