Головна » 2020 » Червень » 22 » Священик з Борщівщини проводить молитви в Instagram та збирає парафіян на каву у Zoom

Священик з Борщівщини проводить молитви в Instagram та збирає парафіян на каву у Zoom

04.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1325
Вже понад два з половиною роки о. Василь Германюк із Скали-Подільської проводить щоденні онлайн-трансляції ранкових та вечірніх молитов у Instagram.

На даний момент у отця шість тисяч підписників. Найбільше доєдналося вірян саме у час загострення проблеми з коронавірусом.


Задум #молитвавінстаграм постійно вдосконалюється. У своїх stories священник, час від часу, організовує екскурс-тури містечком Скала-Подільська. Щовечора запрошує до спільних ефірів мирян і священнослужителів, які постійно присутні на онлайн молитвах. Отець запровадив “Coffee-break” у Zoom для кращої нагоди познайомити спільноту. Також ініціює ідею знайомств “парафіян” у містах, де люди об’єднуються на запрошення отця Василя. Адже це дозволяє творити нові дружні стосунки і відчуття підтримки з боку тих, хто молиться один за одного, немов кажучи: “Ти не сам (-а), я тебе завжди підтримаю…”.

На днях священнослужитель запросив своїх скалецьких парафіян на Молебень до Христа Чоловіколюбця, опісля якого всі дружно зібрались за кавою, щоб поспілкуватися і весело, з Богом, провести час. Трансляція молитви того вечора була незвичною та надзвичайно згуртовуючою на прославу Божу. Ось які коментарі були від присутніх на експромт-заході і від глядачів вечірнього ефіру молитви в Інстаграм:

«Дещо незвичний формат зустрічі у прославі Божій мали парафіяни Скала-Подільської УГКЦ, що моляться з отцем Василем в Інстаграм. Неодноразово були свідчення, що спільна молитва має більшу силу. Ми звикли прославляти Господа у Храмі. Та отець Василь вчить нас гуртуватися у спільноту і за межами Храму. Особисто я, отримала море позитивних емоцій від такої бесіди. Зустрічаючи парафіян в Храмі на Богослужіннях, в такий, знаєте, «офіційний» спосіб не завжди є можливість поспілкуватися та познайомитися ближче. Дякую отцеві за те, що єднає нас у молитві, а спільноті за щирість та підтримку. Ми всі різні, але прослава Божа у різний спосіб та молитва єднає нас», – Вікторія Мармус (Скала-Подільська).

«Дякуємо Вам отче за таку зустріч. Було цікаво, весело і затишно. Всім дуже сподобалось, воно того варте», – Людмила Воронюк (Скала-Подільська).

«Завжди наповнюють позитивною енергетикою такі зустрічі. Спасибі Вам @hvmnew , Було цікаво», – Олеся Москавлюк (Скала-Подільська).

«Ви великі молодці!!! Спів прекрасний. Ефір получився чудовим. Я приємно вражена від почутого і побаченого. Хай Господь Бог усіх Вас береже», – Лілія Пиріжок (с. Кобиловолоки).

«Дуже гарний ефір, дякуємо отче, що кожного разу Ви придумуєте для нас щось цікаве і нове», – Ірина Боднар (Chicago, Illinois).

Отець Василь запрошує підписуватися на його сторінку і гуртуватися молитовно, підтримуючи на дусі одні одних, молячись за вирішення різноманітних клопотів та потреб одні одних. Запрошує гуртуватися в подяці Господеві, перепросьбі за гріхи, прославній молитві та проханнях до Творця.ЗЗ
Переглядів: 1325


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: