Головна » 2017 » Червень » 20 » Танцівники з Борщева виборили перемогу на фестивалі в Болгарії


Танцівники з Борщева виборили перемогу на фестивалі в Болгарії

18.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2394


Ніхто не стане сперечатись з твердженням, що на Борщівщині живуть дуже талановиті, обдаровані та розумні діти, які під умілим керівництвом справжніх професіоналів та геніальних наставників здатні підкорювати вершини світу мистецтва та танцю.

Черговим підтвердженням цього стали захоплюючі виступи дитячого танцювального колективу "Дивограй" в далекій Болгарії, куди Галина Чорній відправилась разом зі своїми вихованцями та їхніми батьками, щоб продемонструвати усьому світу філігранне виконання українських народних танців.

Відразу 3 дипломи отримали юні танцівники з Борщева на цьогорічному Міжнародному дитячому фестивалі "Сонце-Радість-Краса".

1 місце у другій віковій групі фестивалю дісталося найстаршим танцівникам "Дивограю".У першій віковій групі 2 місце дісталось танцівникам середньої групи "Дивограю".Наймолодші таланти танцювального колективу з Борщева завоювали 3 місце у своїй віковій категорії.Редакція "Звістки" щиро вітає Галину Чорній та її юних вихованців з такою визначною перемогою і бажає подальших успіхів та досягнень.
Переглядів: 2394

Коментарі

avatar