Головна » 2020 » Травень » 29 » Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький об’єднала спільна небезпека

Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький об’єднала спільна небезпека

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 915
Міські голови Тернополя, Франківська та Хмельницького звернулися до уряду щодо чергового мовного законодавства. Підтримали відповідне звернення і тернопільські депутати.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

Міські голови Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького у спільному зверненні до уряду щодо чергового мовного законодавства підкреслили, що його прийняття – це чергові спроби високопосадовців руйнувати основи української державності. До таких спроб належать публічно виголошені наміри обмежити використання української державної мови у публічній сфері, йдеться у зверненні.

Зокрема, Сергій Надал, Руслан Марцінків та Олександр Симчишин назвали неприпустимими висловлювання Президента України Володимира Зеленського щодо української мови та його прагнення зменшити її квоти.

Міські голови вимагають у голови Верховної Ради, Президента України та Глави Уряду «припинити нападки на основи української нації та державності; публічного вибачення за вислови, що зневажають Україну, зупинити політику малоросійства та нищення держави».Терен
Переглядів: 915


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: