Головна » 2019 » Січень » 2 » У Борщеві націоналісти та патріоти вийшли на вулиці з палаючими смолоскипами (фото)


У Борщеві націоналісти та патріоти вийшли на вулиці з палаючими смолоскипами (фото)

15.08.2020
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 901


У вівторок, 1 січня, в Борщеві відбулася смолоскипна хода, приурочена до 110-річниці з дня народження Степана Бандери.

Щорічна хода, організована активістами "Свободи" та ВГО "Сокіл", зібрала кілька десятків людей, які з смолоскипами пройшли центральними вулицями міста.

Учасники акції також несли державний прапор України, червоно-чорні та партійні прапори. Під час ходи скандували: "Слава Україні! - Героям слава!", прославляли учасників Об'єднаних сил, Романа Шухевича та Степана Бандеру.

Урочиста хода зупинилися біля монументу Борцям за волю України, де націоналістів зустріли священослужителі, активісти та представники інтелігенції краю.

Святі отці молились за Степана Бандеру та усіх загиблих у боротьбі за Україну. Опісля панахиди з напутніми промовами виступили заступник Тернопільського обласного осередку ВО “Свобода” Василь Габор, депутат Борщівської районної ради від ВО "Свобода" Андрій Данилевич та голова товариства «Просвіта» Петро Довгошия.

Сьогодні ми стали справжньою патріотичною родиною і зі смолоскипами в руках об’єдналися для того, щоб запалити вогонь боротьби і жагу до побудови справжньої України, якою кожен з нас хоче її бачити. Зараз українці є нацією, яка відроджується з попелу й дуже не хотілося б, щоб ми були оповиті марними сподіваннями і втраченим часом.

Степан Бандера і ті Герої, які пожертвували своїми життями, хотіли б бачити Україну могутньою і успішною державою. Чи вірили вони, що досягнуть незалежності? Звісно, що ні. Бо ворог був занадто могутнім. Але вони все ж боролися і розуміли, що їхня наполегливість покладе міцний фундамент, на основі якого будуватиметься сильна націоналістична країна, а діти житимуть вільно на своїй Богом даній землі!
”– сказав Василь Габор.
Фото: Рідне місто Борщів
Переглядів: 901

Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: