Головна » 2018 » Січень » 2 » У Борщеві націоналісти вийшли на вулиці з палаючими смолоскипами (фото)


У Борщеві націоналісти вийшли на вулиці з палаючими смолоскипами (фото)

15.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1728


Цьогоріч марш до 109-річчя дня народження українського провідника та ідеолога Степана Бандери зібрав майже сотню націоналістів та активістів на вулицях Борщева.

Борщів'яни разом із членами націоналістичної організації “Свобода” та “Сокіл” з прапорами та смолоскипами рушили колоною від рози вулиць Шухевича та Бандери, скандуючи патріотичні гасла.

Урочиста хода зупинилися біля монументу Борцям за волю України, де націоналістів зустріли священослужителі, активісти та представники інтелігенції краю. Святі отці відправили панахиду за Степаном Бандерою та усіма загиблими у боротьбі за Україну. Опісля панахиди з напутніми промовами виступили заслужений журналіст України та голова товариства «Просвіта» Петро Довгошия, голова районної організації ВО "Свобода" Андрій Русенко, Ярослав Галяс. Патріотичні пісні виконав ансамбль з Гермаківки.

Завершилось дійство Молитвою українського націоналіста, виголошеною головним "сокільцем" Борщівщини Антоном Яремчуком, та Гімном України.В матеріалі використані також фото Олени Яворської.
Переглядів: 1728

Коментарі

avatar