Головна » 2022 » Лютий » 15 » У Борщівській міській лікарні встановлять нову кисневу станцію

У Борщівській міській лікарні встановлять нову кисневу станцію

27.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1619
У Борщівській міській лікарні встановлять нову кисневу станцію, яка виробляє кисень із повітря. Це дозволить не залежати від часом нестабільних поставок рідкого медичного кисню, такого вкрай необхідного у теперішній час.

Станція працює таким чином: є компресори і є адсорбер, який забирає гази з повітряної суміші, і у спеціальний резервуар виділяється кисень. Далі він стискається, і через кисневу магістраль, до якої під’єднані станції, подається і використовується для різноманітних апаратів, де потрібен медичний кисень – операційні, відділення інтенсивної терапії.

Також у випадку погіршення ситуації з поширенням коронавірусу та необхідністю перепрофілювання інших відділень лікарні під інфекційне – кисень подаватимуть і для хворих з ковідом.

Закупівля проектно-кошторисної документації, будівельно-монтажні роботи зі встановлення станції, закупівля усього необхідного обладнання буде здійснюватися за кошти державної субвенції.

Зараз медичний кисень потрібен Борщівській міській лікарні щодня. Медична установа закупляє кисень у Львівського хімічного заводу. А відколи запрацює киснева станція – купуватиме значно менше.

Станції генерації кисню мають прибути в нашу область впродовж двох місяців. Їх розподілять по 14-ох лікарнях. Зокрема, встановлять кисневі станції у Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках, Збаражі, Козові, Кременці, Ланівцях, Монастириськах, Чорткові та Теребовлі. В обласному центрі працюватиме 3 нові станції генерації кисню: у Тернопільській лікарні №2, Тернопільській міській дитячій лікарні та тернопільському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центрі.
Переглядів: 1619


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: