Головна » 2020 » Червень » 24 » У Тернополі чоловік облився бензином і виліз на білборд, щоб підпалити себе

У Тернополі чоловік облився бензином і виліз на білборд, щоб підпалити себе

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 900
Невідомий виліз на рекламну конструкцію, що встановлена посеред Збаразького кільця. Подія сталась увечері 23 червня у Тернополі. Очевидці стверджують, він хотів покінчити із життям.

Він виліз на верх рекламної конструкції посеред Збаразького кільця з каністрою пального і нібито хотів себе підпалити. Що ж заставило досить старшу людину до такого вчинку?

Чоловік перебуває у Тернополі вже 2-3 дні. Тернополяни могли його бачити на сходах обласної прокуратури, де він періодично сидить з плакатом. Завдяки таким діям фермер з Хмельниччини хоче привернути увагу громадськості до своєї проблеми – майнового конфлікту, який призвів до втрати коштів на посіви. З даного приводу відкрито кримінальне провадження, яке скерували на розслідування на Тернопільщину.

Чоловік же домагається, щоб справу повернули розслідувати на його рідну Хмельниччину. У Тернополі фермера в прокуратурі приймали процесуальні керівники.

Що ж штовхнуло його до акту відчаю – наразі невідомо. Та рятував його не поліцейський психолог, не представник поліції діалогу, а… новопризначений прокурор Тернопільщини Петро Бойко. Саме він піднявся до чоловіка, зняв з його шиї щось схоже на мотузку та вмовив злізти.Переглядів: 900


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: