Головна » 2021 » Квітень » 8 » У Тернополі посилили карантин: введено нові обмеження

У Тернополі посилили карантин: введено нові обмеження

04.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2859
Від сьогодні на території Тернопільської громади заборонено проводити богослужіння у приміщенні церков.

Таке рішення прийняли на засіданні міського оперативного штабу боротьби з коронавірусом. Релігійні обряди можна здійснювати в режимі онлайн або на вулиці з дотриманням півтораметрової дистанції та маскового режиму.

Епідемічна ситуація у Тернополі залишається складною. Учора на території громади діагностували 236 випадків зараження. Лікарі відзначають негативні тенденції щодо кількості хворих, а також госпіталізації. Відтак на території громади вирішили ввести додаткові обмеження.

«Прийнято рішення проводити усі богослужіння, релігійні обряди та заходи в режимі онлайн або на вулиці з дотриманням дистанції між присутніми у півтора метра, а також інших протиепідемічних заходів, а також використання одноразового посуду при таїнстві причастя», – повідомив на засіданні оперативного штабу боротьби з коронавірусом начальник міського відділу охорони здоров’я Василь Даньчак.

Також на засіданні міського штабу прийняли рішення продовжити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів і заборонили роботу розважальних центрів та ігрових кімнат.
Переглядів: 2859


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: