Головна » 2017 » Вересень » 15 » Учора поліція та рятувальники Борщівщини шукали зниклих дівчат


Учора поліція та рятувальники Борщівщини шукали зниклих дівчат

16.02.2019
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2462


Рятувальники, поліція та кінологи з собаками 14 вересня ввечері були підняті на ноги. У Більче-Золотому пропало двоє дітей.

За попередньою інформацією 12-літня місцева мешканка та 13-літня мешканка села Гуштин, котра є вихованкою будинку сімейного типу в Більче-Золотому, зникли в невідомому напрямку ще об 11-їй. Поліція про трафунок сповістила рятувальників.

Відповідно об 19.25 начальником Управління ДСНС у Тернопільській області було оголошено сигнал “Збір – Аварія!” для Борщівського РВ, ДПРЧ-8 Управління та позаштатного кінологічного розрахунку Управління для організації пошуків зниклих дітей. О 19.32 до місця події направлено черговий караул ДПРЧ-8 Управління в складі 4 осіб та 1 одиниці техніки.

А о 20.10 від чергового ГУ НП в області надійшла інформація про те, що дівчат знайдено цілими й неушкодженими біля музичної школи села Більче-Золоте.

Добре, як кажуть, що все завершилось добре. Наукою ситуація має стати для дітей та підлітків, котрі так хочуть швидше подорослішати і ні перед ким не звітувати.
Переглядів: 2462

Коментарі

avatar