Головна » 2016 » Листопад » 18 » Уряд таки вирішив пустити з молотка Борщівський спиртзавод


Уряд таки вирішив пустити з молотка Борщівський спиртзавод

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1359


На тернопільські спиртозаводи очікує приватизація. На засіданні уряду підтримано законопроект, яким визначена процедура роздержавлення державних підприємств спиртової галузі.

За даними «Укрспирту» на Тернопільщині діють 9 так званих МПД (місце провадження діяльності): у Залізцях, Кобиволоках, Козлові, Марилівці, Борщеві, Хоросткові, Новосілці, Ковалівці і Мишковичах. Колишні заводи поділять на дві групи.

До першої увійдуть ті, за які покупці запропонують найвищу ціну. Нові власники цих підприємство отримають право протягом семи років виробляти харчовий спирт в межах потужності даних об’єктів.

У другу групу ввійдуть підприємства, нові власники яких матимуть право виробляти лише технічний спирт. Очікується, що більшість об’єктів другої групи після приватизації будуть перепрофільовані на виробництво біоетанолу.

Окрім того, ринок спирту буде лібералізовано. З метою захисту вітчизняного виробника встановлюється семирічний перехідний період протягом якого імпорт спирту зможуть здійснювати лише державні підприємства.

В яку з категорій потрапить саме Борівський спиртзавод і яке майбутнє чекає на колись процвітаюче підприємство, яке останніх кілька років простоює, на сьогоднішній день невідомо.

Переглядів: 1359

Коментарі

avatar