Головна » 2018 » Грудень » 4 » Уродженка Борщівщини стала міністром в уряді Гройсмана

Уродженка Борщівщини стала міністром в уряді Гройсмана

22.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1653
Новостворене Міністерство у справах ветеранів днями очолила уродженка Борщівщини Ірина Фріз. Сама вона родом із села Шупарка Борщівського району.

За її призначення на цю посаду проголосували 270 народних обранців.

Що ж нам відомо про Ірину Фріз?

Вона очолювала постійну делегацію Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО, була членом комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони, очолювала підкомітет з питань безпеки державних інформаційних систем. Фріз пройшла до Верховної Ради під №30 списку партії "Блок Петра Порошенко". До цього вона працювала помічником Петра Порошенка під час його перебування на різних державних посадах, зокрема під час перебування його народним депутатом і секретарем Ради національної безпеки і оборони.

Цікаво, що сама очільниця Міністерства у справах ветеранів говорить, що її відомство почне повноцінно діяти ще не скоро.

- Процес утворення міністерства, на жаль, довгий за нашими процедурними правилами, і відповідно у повному обсязі міністерство зможе запрацювати лише з червня місяця. Ми маємо пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, затвердження та формування штатної структури, - зазначила Ірина Фріз.
Переглядів: 1653


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: