Головна » 2019 » Лютий » 20 » Уже рік отець з Борщівщини Василь Германюк несе Слово Боже в Instagram

Уже рік отець з Борщівщини Василь Германюк несе Слово Боже в Instagram

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 836
Сьогодні, 20 лютого, минає рік з того дня, як священик УГКЦ Скали-Подільської о.Василь Германюк закликав вірян приєднатись до спільної молитви в Instagram.

"Якщо людина прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Інстаграм, щоб глянути хто що там вподобав і кинув новенького, я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню й вечірню молитву у прямій трансляції і згодом, в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувшись, забув змовити «Отче наш» і «Богородице Діво», адже одним з найперших дій зранку та перед сном має бути подячна молитва", – пояснює священнослужитель.

Восени 2017 року отець задумав допомогти декільком своїм підписникам, молодим парафіянам, не забувати про ранкові моління хоча б по неділях, та згодом, коли цей задум був запропонований через мережу Інтернет усім бажаючим, з 20 лютого 2018 року охочих отримати благословення ставало щораз більше. До популяризації духовної ініціативи отець мав біля 500 осіб, які за ним стежили, а через рік їх стало майже 2700. Окрім молоді долучаються люди усіх вікових категорій. Серед підписників є чимало заробітчан, які потребують духовної підтримки. Збільшення кількості бажаючих помолитися викликало у о.Василя бажання зробити моління якомога частішими і систематичними. То ж недільна молитва переросла у щоденні прямі трансляції вранці і ввечері з короткими повчаннями і благословенням. Згодом священик розпочав транслювати недільну Святу Літургію, цікаві урочистості на парафії та публікувати потрібну вірянам духовну інформацію.

Отець Василь Германюк, продовжуючи такого роду сучасну релігійну роботу, заохочує долучатися до молитви в Instagram, будувати спільноту, яка щоденно славитиме Господа. Щоб брати участь варто лише стежити у Інстаграм-профілі за сторінкою священнослужителя за посиланням @hvmnew.

Переглядів: 836


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: