Головна » 2016 » Листопад » 10 » В АП заявили, що Порошенко може зустрітися з Трампом в лютому 2017 року


В АП заявили, що Порошенко може зустрітися з Трампом в лютому 2017 року

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 270


Україна буде налагоджувати діалог з новим керівництвом США, зокрема, президент України Петро Порошенко запросив президента США республіканця Дональда Трампа відвідати після інавгурації України, заявив заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв.

В Адміністрації Президента України розраховують, що візит глави української держави Петра Порошенка в США відбудеться через кілька місяців, сказав заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв 9 листопада в ефірі телеканалу "Україна".

"У своїх виступах і промовах президент України завжди підкреслював, що ми розраховуємо на двопартійну підтримку з боку США: як з боку демократів, так і з боку республіканців. Ми (Адміністрація Президента України. -" ГОРДОН ") не робити ніяких преференцій кандидатам в президенти США і зберігали абсолютно збалансовану і нейтральну позицію. Сьогодні, коли відомі результати виборів, звичайно, ми будемо налагоджувати цей діалог. Перші сигнали вже передані Вашингтону, зокрема, Порошенко запросив майбутнього президента Дональда Трампа після інавгурації відвідати найближчим часом Україну. По-друге, ми розраховуємо, що Порошенко в лютому наступного року здійснить візит до США ", - зазначив Єлісєєв.

Він висловив надію, що антиросійські санкції США будуть продовжені. "Штати будують свою політику, виходячи з принципів поваги територіальної цілісності та суверенітету, підтримки свободи, незалежності і демократії. Крім того, щоб прийняти таке радикальне рішення (скасувати санкції) потрібне рішення не тільки самого президента, а й рішення парламенту, Конгресу і Сенату" , - додав Єлісєєв.
Переглядів: 270

Коментарі

avatar