В Борщеві фахівці Держпродоспоживслужби фіксують порушення в магазинах та звертаються в поліцію
Фахівці Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області провели контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог в закладах торгівлі, громадського харчування, перукарнях.
До власників, суб’єктів господарювання довели вимоги Постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів.
Під час моніторингових обстежень закладів, виявили порушення в продовольчому магазині ФОП Гуляк Л.Я., де продавці були без масок та рукавиць, також в закладі не дотримуються соціальної дистанції, відсутні антисептики для рук, обслуговують відвідувачів без масок, маркування на підлозі для дотримання дистанції між покупцями стерто.
Про виявлені порушення проінформували Борщівську міську раду та правоохоронців.
До власників, суб’єктів господарювання довели вимоги Постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів.
Під час моніторингових обстежень закладів, виявили порушення в продовольчому магазині ФОП Гуляк Л.Я., де продавці були без масок та рукавиць, також в закладі не дотримуються соціальної дистанції, відсутні антисептики для рук, обслуговують відвідувачів без масок, маркування на підлозі для дотримання дистанції між покупцями стерто.
Про виявлені порушення проінформували Борщівську міську раду та правоохоронців.