Головна » 2021 » Жовтень » 13 » В Борщеві оголосили надзвичайний стан через відсутність газу для садочків та шкіл

В Борщеві оголосили надзвичайний стан через відсутність газу для садочків та шкіл

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 3228
У Борщеві відсутність опалення у бюджетних закладах кваліфікували як надзвичайний стан і тепер чекають на поставки для них блакитного палива.

Отримуючи числені скарги жителів громади, які звертають увагу на порушення температурного режиму в дошкільних закладах, школах та інших установах, редакція "Звістки" звернулась за коментарем до заступника голови Борщівської громади Уляни Пасічник, щоб дізнатись яка ситуація з закупівлями газу для забезпечення бюджетних установ теплом і чи вдасться вирішити цю проблему.

За словами заступниці міського голови, сьогодні о 12.30 відбулось засідання міської комісії ПТЕП та НС, на якій членами комісій було прийнято рішення про надзвичайну ситуацію, яке, можливо, дасть змогу закупити газ для бюджетних організацій по фіксованій ціні за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, що учора заступник керівника Офісу президента (ОП) Кирило Тимошенко заявив, що газу в українських сховищах для потреб населення і соціальної сфери достатньо.

Тимошенко закликав "не розганяти паніку" у зв'язку з засіданнями обласних комісій ТЕБ та НС з питань газопостачання та повідомив, що вони збираються "лише для подолання технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу".

Переглядів: 3228


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: