Головна » 2019 » Травень » 15 » В Борщеві призовників виловлюють прямо на вулиці

В Борщеві призовників виловлюють прямо на вулиці

23.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4598
Методи, які використовують у своїй роботі працівники Борщівського військового комісаріату, не тільки обурюють, а й лякають. А історія, яку оприлюднив батько одного з юних хлопців, шокує.

"Мого сина, без повістки на автобусній зупинці у суботу в м.Борщеві підїхав бус з затемниними вікнами, вийшли 6 мордоворотів забрали сина і відвезли в Тернопіль у військомат. Решту видно на відео. Дуже цікаво звідки вони знали ,що це призовник ,Ф.І.П.і що він стоїть на зупинці (біля дитсадіка),а перед цим він зустрів односельця, той запитав ти куди, та додому . І через 15 хв. вже іхав в іншому напрямку до обласного воєнкомату, без грошей і документів .Таке може бути тільки в нашій країні де ви самі відчуваєтє дію закону, а односельчани напено здогадались кого зустрів мій син.", - написав Тимків Олександр, чий син став жертвою підлості і підступу.

Редакції "Звістки" вдалось поспілкуватись з рідними хлопця.

Так, за словами сестри, брат разом з мамою йшли на автобус додому, зустріли в місті знайомих, привітались і пішли далі. За кілька хвилин, коли вони очікували на автобусній зупинці, під'їхав автомобіль, з якого вийшли люди в цивільному. Спочатку підійшли до мами, а згодом, побачивши брата, обступили і забрали.

Як розповів батько, син уже у військовій частині 3008 Нацгвардії України, яка знаходиться у Вінниці. А вчора він побував у обласному військоматі, де більша частина призовників привезена таким самим чином, хлопці сидять в шортах, в кімнатних тапочках.
Переглядів: 4598


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: