Головна » 2016 » Липень » 22 » В Борщівському військоматі побільшало бажаючих служити у війську


В Борщівському військоматі побільшало бажаючих служити у війську

22.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 407


У Підволочиському, Борщівському, Заліщицькому, Теребовлянському та Зборівському районах активізувався вступ на військову службу за контрактом.

Про це обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський повідомив під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій.

«Зараз у частину потрібні понад три сотні водіїв, 40 ремонтників, 38 головних сержантів, 46 командирів відділення, 24 механіки-водії, 28 розвідників, 4 санітарів. У всіх заробітна платня – 7 070-7 150 грн.», - зазначив Володимир Катинський.

Обласний військовий комісар запевнив, що військовослужбовці 44 артилерійської бригади не несуть службу безпосередньо у зоні бойового зіткнення, а за 30-50 км від лінії розмежування.

При цьому він закликав центри зайнятості активніше і більш детально надавати інформацію про вакантні посади у військових частинах.

Також, з огляду на те, що у сільській місцевості знайти роботу й надалі проблематично, в ОДА звертають увагу сільських, селищних голів та голів громад інформувати про можливості, які дає працевлаштування в армії.

Нагадаємо, що окрім вдвічі більшої від середньої заробітної платні, служба за контрактом забезпечує хороший соціальний пакет.

Усіх зацікавлених просять звертатися в Тернопільський обласний військовий комісаріат, вулиця Січових Стрільців, 2.
Телефон: +380 (352) 52-12-82
Переглядів: 407

Коментарі

avatar