Головна » 2018 » Березень » 18 » В одному з сіл Борщівщини сміття та непотріб скидають прямісінько біля стадіону


В одному з сіл Борщівщини сміття та непотріб скидають прямісінько біля стадіону

18.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1377


В справжнє стихійне сміттєзвалище перетворилась частина лісу в селі Шупарка, куди невідомі особи скидають будівельне сміття та різний непотріб.

"Розумієте, у нас такого, як ящики для сміття, просто нема. І нікому то не в голові. У нас все село навколо закидане сміттям. Тут ще від людей багато залежить. Є місце, де можна вивозити сміття ,так ні треба нас....ти скрізь. Бо такий у нас народ. Ферма вся у смітті і памперсах. Я живу біля ферми. Минулого і позаминулого року ми горіли від того, що люди коли вивозять сміття, ще його там запалюють. Розумієте навіть з нашого начальства ніхто не приїхав подивитися, хоч люди дзвонили, що горимо. То той раз якось з Синькова машина приїхала і погасила. Минулого року, коли горіли, то своїми силами гасили. Бо не було на кого надіятися. Бо пожежна приїхала гасити телефонну вишку. А ми вже самі давали тому раду. Страшно жити і не знати, коли ще знайдеться якийсь придурок і запалить сміття під самим лісом, близько людських домів. То лиш половина з того, що ще можна написати.",-написала на власній сторінці Лілія Присяжнюк.

Як Лілія розповіла "Звістці", фото цього жахливого ставлення до природи та оточуючих вона зробила 16 березня.Переглядів: 1377

Коментарі

avatar