Головна » 2018 » Жовтень » 2 » В робочий час працівники однієї з громад Борщівщини влаштували пиятику?


В робочий час працівники однієї з громад Борщівщини влаштували пиятику?

22.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4340


На адресу редакції "Звістки" написали мешканці села Озеряни, які обурені діями місцевих чиновників та працівників сільської ради, котрі примудрились в робочий час влаштувати пиятику.

Так, за словами мешканців, які просили на називати їхніх імен, щоб окремі працівники сільської ради не почали мстити, минулої п'ятниці з 12:30 сільська рада була уже закрита, а працівники установи відправилися відзначати день народження бухгалтера на околицю села.

Люди, які не змогли дочекатись працівників, дізнавшись про влаштоване застілля, негайно ж викликали поліцію. Як стверджують місцеві, ще до прибуття поліцейських, керівництво Озерянської ОТГ втекло, а деякі жінки залишились давати пояснення.

"Десь приблизно в 12.30 весь персонал сільської ради виїхав на пянку шкільним автобусом, це бухгалтерка ставила могорич, тому що їх попередили, що в сільраді "відмічати" заборонено. Тому вони виїхали на природу, сільраду закрили на ключ. Люди зібралися біля с/ради, а там закрито. Тоді хтось подзвонив на 102 і міліція під'їхала. Но хтось голову попепедив, то він і заступник поїхали додому, а жінки незнали і їх автобус підвіз до с/ради. В той момент їх зустріли працівники міліції, дихали, дехто відказувався, звонили до голови і заступника, а ті не відповідали. Це всьо відбувалося під час робочого дня, що хотять те роблять. Ну міліція зафіксувала,але що там написали не знаємо, от таке", - написали обуренні мешканці Озерян.

Також люди шоковані тим, що для власних потреб працівники сільської ради використовують шкільний автобус. І в приклад наводять ще один випадок, а саме святкування дня народження самого голови Озерянської громади - Василя Урсуляка, коли шкільний автобус спеціально їздив у сусідні Пилатківці, щоб привезти на пиятику його заступника.
Переглядів: 4340

Коментарі

avatar