Головна » 2018 » Березень » 18 » В селах Борщівщини обіцяють відновити комунальні аптеки


В селах Борщівщини обіцяють відновити комунальні аптеки

20.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 592


На необхідності відновлення мережі комунальних аптек наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час робочої поїздки на Борщівщину. У Борщеві очільник обласної ради зустрівся із керівництвом району та комунальних аптек. У розмові взяла участь генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталія Марків.

Основний наголос під час обговорення був зроблений на необхідності сприяння об’єктів первинної медицини розміщенню у їх приміщеннях пунктів комунальних аптек, зокрема – поліпшенню умов надання в оренду приміщень для їх розташування. Це, у свою чергу, сприятиме розширенню мережі комунальних аптек у селах району.

– Саме комунальні аптеки зможуть забезпечувати сільських жителів лікарськими засобами, у тому числі за пільговим та безкоштовними рецептами. Окрім того, тут можна отримати ліки за урядовими програмами, пілотними проектами та для застрахованих осіб, відповідно до договорів зі страховими компаніями. У мережі комунальних аптек діятимуть знижки для пільгових категорій населення – інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій, внутрішньо переселених осіб – та дисконтна програма для кожного відвідувача, – зазначив керівник обласної ради.

Джерело: НашДень
Переглядів: 592

Коментарі

avatar