Головна » 2016 » Грудень » 14 » В урочищі на Борщівщині вирубали цінних дерев на 2 мільйони гривень


В урочищі на Борщівщині вирубали цінних дерев на 2 мільйони гривень

27.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1404


В ході проведення Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області позапланової перевірки дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства у лісовому урочищі «Бурдяківці», що на території Борщівського району, яке перебуває у користуванні Кам’янець-Подільського військового лісництва Шепетівського військового лісгоспу ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат», зафіксовано самовільні вирубки цінних порід деревини (115 пнів), а також понад 30 пошкоджених до припинення росту дерев. Загальна сума збитків завданих державі внаслідок незаконної рубки лісу становить понад 2 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції.

У зв’язку з тим, що у діях посадових осіб Шепетівського військового лісгоспу вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.ст. 246, 191, 366 ККУ, матеріали перевірки скеровано до Управління Служби безпеки України в Тернопільській області для вжиття заходів реагування.

Переглядів: 1404

Коментарі

avatar
1
"...лісовому урочищі «Бурдяківці», що на території Борщівського району, яке перебуває у користуванні Кам’янець-Подільського військового лісництва Шепетівського військового лісгоспу ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат»" - чи правильно я розумію, що на Бурдяківському лісі заробляють всі, хто завгодно - лише не Бурдяківська громада?
avatar