Головна » 2022 » Лютий » 18 » В жителів Борщева заберуть городи, але дадуть місця на цвинтарі

В жителів Борщева заберуть городи, але дадуть місця на цвинтарі

29.11.2023
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 16617
Мабуть, не бачучи перспективи розвитку громади, влада Борщівської ОТГ вирішила зосередитися на вічному та готується не тільки до зубожіння людей, а й до тотального вимирання населення. Як інакше пояснити прийняття рішення про облаштування кладовища в м.Борщеві площею ...26 гектарів?!

Чи то голівудські фільми про зомбі-апокаліпсис, чи про початок нового льодовикового періоду, який ознаменує кінець існування людської цивілізації, налякали керівництво Борщівської громади, а можливо під впливом поезії Тараса Шевченка та його безсмертного твору "І мертвим, і живим, і ненарожденним...", але Ігор Чопик став ініціатором дуже дивного і абсурдного рішення. Однак, так виглядає лишень на перший погляд. Адже, за задумом керівника громади під нове кладовище площею 26 га потрапляє величезний земельний масив, на околиці Борщева і на якому жителі міста впродовж десятиліть мають невеликі городи і де майже усі земельні ділянки обробляються.

І хоча сам Ігор Чопик на минулій сесії, відповідаючи на критику очільника фракції "За майбутє" Андрія Ратушняка стосовно недоцільності збільшення міського кладовища до таких величезних розмірів, запевняв присутніх, що ніхто не забиратиме у людей їхні городи, міський голова вкотре збрехав. Адже, щойно завершиться виготовлення документів на нове кладовище, жоден з жителів міста, хто мав чи має там городи, не зможе претендувати на те, щоб скористатися своїм правом на володіння земельною ділянкою, яка дісталася від батьків, яку вони отримали, як члени городнього кооперативу чи працівники соціальної сфери. Оскільки, згідно із діючим законодавством, землі відведені під кладовище заборонено передавати у приватну власність.

Саме жителі міста в першу чергу стануть заручниками і жертвами божевільних та ненаситних планів керівників громади. Адже, якщо жителі сіл без особливих проблем і сьогодні, і завтра зможуть скористатися своїм правом на безкоштовне отримання земельних ділянок у власність, то у жителів Борщева таке право намагаються відібрати.
городи жителів Борщева, які відберуть для облаштування кладовища

Прийнявши рішення про облаштування кладовища, Ігор Чопик та контрольовані ним депутати позбавили жителів міста права на отримання у власність не чужої землі, а своїх городів. Для чого це зроблено? Для того, щоб згодом, коли містяни зрозуміють, що працюють на чужій землі, на яку уже не можуть претендувати, вказаний земельний масив могли обробляти близькі до влади аграрії.


городи жителів Борщева, на яких влада планує облаштувати кладовище


Маючи в коаліції чимало представників саме аграрного напрямку, який негласно курирують депутат від "Батьківщини" Роман Сельський та представник "Європейської солідарності" Володимир Петровський, а також будучи близькими друзями з Ігорем Чопиком, представники влади вирішили, схоже, провернути грандіозну земельну аферу. Жаль тільки, що в першу чергу страждатимуть саме жителі міста.

Щоб вчергове вказати на абсурдність прийняття такого рішення, варто додати, що сьогодні існуюче міське кладовище приблизною площею 7 га функціонує більше ста років. Невже Ігор Чопик, а також представники "Батьківщини", партії "Сила людей" та "Європейська солідарність", які двома руками підтримали рішення про позбавлення права містян на власну землю, стали такими далекоглядними політиками і господарниками, що переживають, де будуть ховати жителів Борщева через 400 років? А можливо, що це лишень спроба задовільнити аграрні апетити місцевих латифундистів?

Щоб бути до кінця чесними перед читачами та пролити світло на цю ситуацію, редакція "Звістки" звернулася за коментарем до міського голови Ігоря Чопика. Однак, очільник громади, прочитавши нашого листа, відмовився спілкуватися і не відповів на запитання журналістів.


депутати, які підтримали ініціативу, залишити жителів Борщева без власних городів
Переглядів: 16617


Коментарі

0
1 Діма   [Материал]
ПевноРомко Сєльський ще людських г ородів захотів. Бо фист любить в людей відбирати для себе красеня

Имя *:
Email *:
Код *: