Головна » 2017 » Лютий » 7 » Велелюдний схід в Горошові: категоричне "НІ" будівництву ГЕС

Велелюдний схід в Горошові: категоричне "НІ" будівництву ГЕС

22.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2430
Сьогодні в с.Горошова відбувся велелюдний схід місцевих жителів, які зібрались на сільській площі, щоб висловити свою категоричну незгоду з планами побудувати на Дністрі каскад ГЕСів.

Уже кілька тижнів громадськість цілого регіону намагається переконати і місцевих чиновників, і обласних, навіть окремих народних депутатів, що вони налаштовані проти "грандіозних" проектів, які можуть знищити чарівну природу краю.

Десятки громадських активістів, екологи та експерти всіляко доводять безперспективність і помилковість такого будівництва, але, схоже на те, у декого уже визріли наполеонівські плани на сотні мільйонів бюджетних коштів, які будуть виділені на будівництво каскаду ГЕСів.

Повертаючись до сьогоднішній події в селі Горошова, хочеться сказати, що сотні людей, які прийшли в цю холодну пору, щоб поспілкуватись з активістами і обласними депутатами, одностайно підтримали заборону будівництва.

Як розповіла Антоніна Гошовська, присутній еколог дуже зрозуміло і детально роз'яснив присутнім людям те, з якими проблемами і бідами вони зіштовхнуться, якщо на Дністрі все ж з'являться заплановані урядовцями електростанції. І хоча сьогодні місцеві жителі вкотре довели, що їх позиція в цьому питанні незмінна, варто сказати, що попереду ще непростий етап боротьби, адже 9 лютого має відбутись сесія Мельнице-Подільської ОТГ, на якій буде розглядатись питання заборони будівництва ГЕС на території громади.

Переглядів: 2430


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: