Головна » 2020 » Серпень » 15 » “Великі класи поділять на підгрупи, навчатимуться позмінно”. Що чекає школярів з 1 вересня?

“Великі класи поділять на підгрупи, навчатимуться позмінно”. Що чекає школярів з 1 вересня?

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1506
З 1 вересня у школах Тернопільщини, відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. Педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.

До початку навчального року рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, а також засобами індивідуального захисту.

Педагогічним працівникам рекомендують проводити навчальні уроки здебільшого на свіжому повітрі, якщо це дозволяють погодні умови.

У великих навчальних закладах, де наповнюваність класів становить більше 30-ти учнів, також повинні дослухатись до таких рекомендацій й окрім цього класи потрібно ділити на підгрупи, які навчатимуться позмінно.

Дирекція шкіл повинна подбати про спеціальні місця для обробки рук і здійснення температурного скринінгу, – повідомляє ТОДА.

Галас
Переглядів: 1506


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: