Головна » 2018 » Грудень » 5 » Віце-адмірал Борис Кожин вручив бійцям з Борщівщини відзнаки "Патріот України"

Віце-адмірал Борис Кожин вручив бійцям з Борщівщини відзнаки "Патріот України"

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 979
2 грудня в читальному залі Борщівської районної бібліотеки відбулася зустріч з першим командувачем українських військово-морських сил віце-адміралом Борисом Кожиним.

Під час зустрічі відбулося врученняу часникам російсько-української війни відзнак "Патріот України" та кожному з них віце-адмірал подарував свою книгу "Шануймося, панове офіцери!". На зустрічі також відбулася презентація художньо-документальної повісті Юрія Мединського "Перший адмірал".Автор книги, котрий був також присутній на зустрічі, цікаво розповів про життєвий шлях Бориса Борисовича Кожина.

Борис Кожин і далі залишається в строю, займаючись активною волонтерською та громадсько-політичною дільністю.15 учасників російсько-української війни з Борщівського району отримали з рук віце-адмірала відзнаку "Патріот України".

Особливо приємно, що на зустріч з віце-адміралом прийшла наша патріотична молодь - місцевий осередок ВГО "Сокіл", а активістка "Сокола" Оксана Русенко, лауреат молодіжного фестивалю "Таланти індустріального коледжу" (м. Камянець-Подільський) потішила учасників зустрічі чудовим виконанням патріотичних пісень на гавайській гітарі.Джерело: Андрій Русенко
Переглядів: 979


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: