Головна » 2021 » Лютий » 19 » Відомий отець-блогер з Борщівщини провів Розколяду в Іnstagram

Відомий отець-блогер з Борщівщини провів Розколяду в Іnstagram

16.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1109
Відомий священик-новатор, блогер, отець Василь Германюк провів незвичайне дійство – Розколяду при молитві в Іnstagram. Кілька років духовний наставник відправляє не лише Службо Божі в храмі, але й залучає усіх до молитви в популярних соціальних мережах.Цього разу Василь Германюк разом з однодумцями організували онлайн Розколяду.


Чудовою традицією українського народу вже з покоління в покоління стало гідне завершення новорічно-різдвяного циклу календарно-обрядових свят. Таке святкування називають Розколядою. Сучасні виклики XXI століття вносять корективи в дане святкування. Цьогоріч незвичне свято Розколяди відбулося при спільноті “Молитви в Іnstagram” зі священиком-новатором, отцем Василем Германюком.

Саме цей священик став одним із перших, хто застосував мультимедійні технології на проповіді під час Святої Літургії.
Згодом священнослужитель став одним із перших, хто започаткував щоденні онлайн-молитви в додатку Іnstagram. Ще задовго до карантину, вже протягом трьох років, отець Василь щодня, зранку і ввечері, єднає людей не лише з усіх куточків України, а й з усього світу у спільній молитві.

Спільнота «Молитва в Іnstagram» протягом трьох років стала дружньою та згуртованою. Отцю Василю вдалося організувати реальні зустрічі та познайомитися зі своїми онлайн-парафіянами у різних куточках України. А тепер ці люди створили щось нове.


У прямій трансляції звучали відеозаписи колядок у виконанні Коваль Ольги (м. Червоноград, Львівська область), аматорського хору духовної музики “Сяйво” (с. Микитинці, Івано-Франківська область), Ільчишин Ірини (с. Колодне, Тернопільська область), Шафранецької Юлії ( м. Могилів-Подільський, Вінницька область), Корчак Марії (с. Сапогів, Тернопільська область) і Кущ Анни (с. Велика Бузова, Полтавська область), Заяць Ольги, Леськів Мар’яни, Цінцірук Марії та Сороки Ірини (м. Тернопіль), Скалівської Мар’яни та Тринчій Інни (смт Перегінське, Івано-Франківська область), Хрущ Ольги (с. Буданів, Тернопільська область) та Дригуша Івана (м. Тернопіль), Гречки Віти (м. Волочиськ, Хмельницька область), парафіяни смт Скали-Подільської, Тернопільської області.


Родзинкою духовного онлайн-заходу був спільний прямий ефір з українською співачкою, ведучою телевізійних програм і концертів Світланою Весною з Івано-Франківська.


Безліч позитивних відгуків під час онлайн-трансляції стали підтвердженням того, що онлайн-Розколяда сподобалася підписникам. А черговий захід свідчить про те, що сучасне духовенство готове приймати нові виклики, відповідно до обставин часу та прославляти новонародженого Христа там, де є люди.

Автор – Олеся Москавлюк.

Переглядів: 1109


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: