За кілька годин в Борщеві розпочнеться свято футболу
"Рідна Борщівщина" (Борщів) – ФК "Нараїв"
28 червня. 16.00. Борщів. Міський стадіон.
Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Вадим Трач (Тернопіль).
Спостерігач арбітражу: Василь Заторський (Тернопіль)
Дискваліфікований: Петро Кривий (ФК "Нараїв")
Для господарів, які гратимуть вже третій матч першої обласної ліги, вкрай важливо набрати очки в цьому матчі, адже в двох стартових турах вони зазнали поразок. "Рідній Борщівщині", яку називають серед фаворитів чемпіонату, потрібно виправляти становище, бо якось незвично її бачити серед аутсайдерів та й суперників далеко не варто відпускати, бо це може негативно відбитися на фініші сезону.
Для гостей з Бережанщини теж важливо набирати залікові пункти, бо ніхто не скасовував амбітне завдання: бути у призовій трійці. Команда граючого тренера Богдана Дзюли кілька днів тому провели якісний спаринг проти бучацького "Колоса", а якщо враховувати те, що ФК "Нараїв" підсилився досвідченим півзахисником Володимиром Пришнівським, то можна очікувати на дуже цікавий поєдинок у Борщові і до його початку важко віддати перевагу комусь з суперників.
28 червня. 16.00. Борщів. Міський стадіон.
Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Вадим Трач (Тернопіль).
Спостерігач арбітражу: Василь Заторський (Тернопіль)
Дискваліфікований: Петро Кривий (ФК "Нараїв")
Для господарів, які гратимуть вже третій матч першої обласної ліги, вкрай важливо набрати очки в цьому матчі, адже в двох стартових турах вони зазнали поразок. "Рідній Борщівщині", яку називають серед фаворитів чемпіонату, потрібно виправляти становище, бо якось незвично її бачити серед аутсайдерів та й суперників далеко не варто відпускати, бо це може негативно відбитися на фініші сезону.
Для гостей з Бережанщини теж важливо набирати залікові пункти, бо ніхто не скасовував амбітне завдання: бути у призовій трійці. Команда граючого тренера Богдана Дзюли кілька днів тому провели якісний спаринг проти бучацького "Колоса", а якщо враховувати те, що ФК "Нараїв" підсилився досвідченим півзахисником Володимиром Пришнівським, то можна очікувати на дуже цікавий поєдинок у Борщові і до його початку важко віддати перевагу комусь з суперників.