Головна » 2017 » Лютий » 12 » Захисники Борщівського цукрового заводу зустрілись з новими власниками підприємства і місцевою владою


Захисники Борщівського цукрового заводу зустрілись з новими власниками підприємства і місцевою владою

23.01.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1654


Цього тижня в кабінеті голови РДА Людмили Юзьків відбулась півгодинна зустріч представників місцевої влади, активістів, які захищають інтереси місцевого цукрового заводу, та керівника підприємства "Радехів цукор" Олега Кулича - представника людей, які нещодавно викупили Борщівський цукровий завод "пакетом" з іншими заводами Тернопільської області.

За словами директора "Радехів цукор" Олега Кулича, Борщівський цукровий завод є збитковим, а виробництво цукру - нерентабельним. В свою чергу він відзначив, що інші заводи області, а це підприємства у Козовій, Чорткові, Збаражі та Хоросткові, знаходяться в значно кращому стані і саме їх планують в цьому році запустити.

На це відразу парирував Віктор Горяний, який цілком слушно підмітив лукавство нових власників в питанні збитковості нашого підприємства. За словами активістів, Борщівський цукровий завод здатен за рік-два вийти на потужності, демонстровані в його кращі роки. Також доволі фахово було підмічено, що обладнання на підприємстві в Борщеві новіше, ніж на аналогічних в Чорткові та Хоросткові.

В свою чергу активісти зізнались, що на сьогоднішній день є дві фірми з сусідніх областей, які готові викупити підприємство, щоб реально розпочати виробництво цукру. Одначе, пропозиція продати завод людям, які вдихнуть в нього нове життя, швидше обурила представника "Радехів цукор", ніж викликала конструктив і розуміння. Зрозуміла річ, що новим власникам, які стали справжніми монополістами галузі цукроваріння, не потрібні конкуренти, які можуть працювати ефективно. Тому найкращим варіантом для них стало б знищення заводу в Борщеві та демонтаж обладнання з наступним встановленням на інших заводах. Єдиними, хто постраждає від усього цього, стануть звичайні люди, які і далі будуть сидіти без роботи.

Переглядів: 1654

Коментарі

avatar