Головна » 2018 » Листопад » 17 » Завдячуючи американцям діти Борщівщини стануть трішки щасливішими


Завдячуючи американцям діти Борщівщини стануть трішки щасливішими

15.12.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1023


Нещодавно Борщівська ОТГ стала новим партнером Програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Завдяки цьому вже зараз міська рада розпочинає участь у реалізації проекту, вартістю близько 10 000 доларів із встановлення дитячих ігрових майданчиків у кожному населеному пункті громади. Умовою реалізації цього проекту є пропорційне співфінансування фонду та міського бюджету у розмірі 70 та 30 відсотків відповідно.

Після розроблення стратегії розвитку громади міська рада буде мати можливість реалізовувати проекти в рамках співпраці з фондом на суму понад 200 000 дол. США.

Програма DOBRE – одна із міжнародних програм, яка надає підтримку Україні у реалізації завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також децентралізації владних повноважень.

Координатори програми проводять вивчення потреб і проблемних питань ОТГ, проводять навчання кадрового складу органів місцевого самоврядування, допомагають розробити стратегію розвитку громади та сприяють реалізації грантових проектів.

Переглядів: 1023

Коментарі

avatar