Головна » 2018 » Листопад » 2 » Завтра у Борщеві презентують книгу “Прагнення волі. Спогади військового капелана”


Завтра у Борщеві презентують книгу “Прагнення волі. Спогади військового капелана”

15.12.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 273


Презентація книги о. Ореста-Романа Сала «Прагнення Волі. Спогади військового капелана 2014-2016 рр.», відбудеться 3 листопада 2018 року у Борщеві (приміщення центральної біібліотеки).

Презентація розпочнеться о 12:00

Він пройшов крізь вогонь обстрілів градом. Відспівував полеглих і молився за живих. І його ВІРА рятувала одних, зцілювала других і ставала останньою втіхою для третіх.

Завтра усі бажаючі матимуть можливість особисто зустрітись з автором шедевральної книги, поспілкуватись та почути з перших вуст історію військового капелана.

“Автор книги, отець Орест Сало, після пережитого каже: «Я часто задаю собі питання: “Чому ми вижили? Чому Бог порятував наше життя?” Адже ж ми перебували в самому епіцентрі цього “пекла”… » І далі відповідає: «Щоб події, які відбулись на цьому місці, не заросли травою, щоби пам’ять про тих воїнів, що загинули, не просто стерлась з історії цієї війни… Напевне, саме тому ми і залишились живі, щоб розповісти про ці події!” – такими словами звертається до читачів у своєму вступному слові владика Богдан, Єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ.
Переглядів: 273

Коментарі

avatar