Головна » 2017 » Лютий » 26 » Злодій-рецидивіст обікрав 14-річного школяра з Борщева


Злодій-рецидивіст обікрав 14-річного школяра з Борщева

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 2
Переглядів: 1509


Борщівські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у крадіжці чужого майна. Чоловік спокусився на мобільний телефон дев’ятикласника. Як вдалось з'ясувати, в тенета правоохоронців потрапив раніше неодноразово судимий уродженець Борщева

Із заявою про зникнення мобільного телефону до місцевих правоохоронців звернуся чотирнадцятирічний школяр. За словами хлопця, він залишив телефон в куртці, яка, як і речі більшості дітей, знаходилась в шкільній роздягальні. Згодом, коли хлопець повернувся, виявилось, що телефон, орієнтовна вартість якого становить 800 гривень, зник.

Правоохоронці негайно розпочали пошуки вкраденого майна і доволі оперативно встановили особу головного підозрюваного. Ним виявися неодноразово судимий житель Борщева. Як вдалось з'ясувати слідчим, 42-річний злодій непомітно пробрався до роздягальні і в пошуках легкої наживи почав обмацувати кишені дитячих курток. В одній і знайшов телефон. Крадену річ він одразу ж здав в місцевий комісійний магазин, отримавши за мобільний пристрій двісті гривень.

Щодо крадія розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 ККУ.
Переглядів: 1509

Коментарі

avatar
2
Не школа а прохідний двір,хто хоче заходе,а
столова -для всіх бажаючих людей з міста.куда дивиться дирекція школи!!!
avatar
1
Написано незовсім правильно, телефон коштує 7000грн та не поліцейські знайшли, а з комісійного магазину подзвонили до поліції про крадений телефон. І ніхто йому навіть 200грн надавав.
avatar