Головна » 2017 » Січень » 1 » "Звістка" щиро вітає читачів з Новим роком!


"Звістка" щиро вітає читачів з Новим роком!

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 13
Переглядів: 893


Редакція "Звістки" щиро вітає кожного з вас з прийдешнім Новим роком.

Ми щиро зичимо вам щастя і любові, бажаємо сповнення заповітних мрій і злагоди. Віримо і сподіваємось, що для кожного з нас наступний рік стане ще більш успішним і щасливим, що попереду на нас з вами будуть чекати нові злети і досягнення.

Бажаємо любові та миру, порозуміння та міцного здоров'я.

Разом ми були свідками буремних подій та потрясінь, які залишаються в минулому році. Хочеться вірити, що прийдешній 2017-й рік принесе такий довгоочікуваний мир і щастя.

Переглядів: 893

Коментарі

avatar
13
ЦИТУЮ: " Наталія Яворська Нагадили собі...Закон дає час до 11 січня... депутати його(час) використовують."

то що кому непонятно? людина,що не ясно?все по закону.Не верещіть,ніхто нічого не порушив.Патріоти,блін.Всі за народ думають.Ви,писаки,дайте відповідь собі найперше-ви щось зробили для народу?ото ж то....
avatar
12
Я пане "Імя" не бютівець. До роботи всім депутатам і голові бажаю братися , а не стогнати хто кращий а хто гірший. А на даний час видно хто чого хотів від виборів. Обралися депутатами ідіть і працюйте. Чи може якщо не при першій посаді, то й інтерес пропав. Якщо не цікаво, то здавайте мандати яких ще не отримали. Людям "надоїла" ваша гризня. І повірте, що терпіти цього довго не схочуть ні міські, ні сільські жителі!!!
avatar
11
Ну збирали з студентів по 5 грн. Закупили за ці гроші прикраси. Цього року взяли й знову почепили прикраси, нові докупили, гроші вже не збирали, правда і прикраси не попали, все на місці... А де не збирають зараз гроші???? Де????? В школах ярмарки, мами печуть, діти продають, гроші забирають - куди???? на що???? йдеш в лікарню - попісяв, аналіз хочеш зробити, плати...в кожному кабінеті скриньки ручної роботи - благодійні внески.... хочеш щоб за тебе священник проагітував - теж плати - 5000....правда ж, шановні бютівці-переможці? так що платимо всі і всюди...от тільки сума різниться - від 5 гривен до 5000......
avatar
10
А ЩО ТЕПЕР ЗАДУРНО,"ЛЮДИНО"?
avatar
9
Ну те, що не світила ялинка і неналежно відбулося святкування, відповідальність насамперед міської ради, також і адміністрації і ради.
Новообраний голова і депутати ще не вступили в свої повноваження, так що вони тут ні дочого. Я думаю, що новообраний голова знає. що робити з владою.
А тепер на рахунок краси під коледжом. Минулого року на ту красу збирали гроші з всіх студентів. Дуже добре бути великим господарем, коли є з кого збирати гроші.
avatar
8
Слухай,лисий,в тебе і в голові так порожньо,як на голові,чи що?при чому
рядові депутати-Бачик.Андрусик- до сяйва міської ялинки?КЕРУЄ ЩЕ СТАРА
РАДА,ВИКОНКОМ,ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ЗАРПЛАТУ.ОГОЛОШУЮТЬ В ГАЗЕТІ ПРО СВЯТКУВАННЯ
БІЛЯ ЯЛИНКИ,КАВУ ВІД МЕРА І ТП .ВИ БЕЗДАРІ,ПРИПИНІТЬ ІСТЕРИТИ,у вас вже
психоз почався,ХОТІЛИ ВЛАДИ,ТЕПЕР НЕ ЗНАЄТЕ,ЩО З НЕЮ РОБИТИ!А "дуже
розчаровані борщів,яни "на чолі з тобою хай йдуть до нашого
коледжу.ТОЧНІШЕ,ПІД КОЛЕДЖ.ТАМ "ЗУМІЛИ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ОРГАНІЗУВАТИ
СВЯТО".ТО Ж ВЧІТЬСЯ,А НЕ ПАТЯКАЙТЕ..Наведи лад у себе в голові,на
подвір,ї,а тоді керувати берися,нещастя лисе.
avatar
7
нє... ну маразм маразмом.... згідна..... "Галицький вісник", останній випуск, - привітання секретаря міської ради пані Ковбель і щире запрошення на спільне святкування Новорічної ночі. А з того всього в 1 ночі - галяк)))) ялинка без світла і російська музика.....доборолися))))) Ковблиха, що вже звільнена разом зі своєю командою??? зарплат вже не отримує???? папери не підписує??? грошенята не косить???? то за які грошенята ремонти на хатині робить?????? за чоловікові з продажі пальонки????? чи може спонсор появився???? не пишіть хирні... не шукайте винних...нездари....
avatar
6
Навіть гарне новорічне вітання ці прибиті бютівці зуміли заплювати своїми соплями. ФУ! Гидота!
avatar
5
І тут почали виправдовуватися незареєстровані депутати із поданого списку.Давайте трохи тут яті спустітб
avatar
4
Біля міської ялинки 1 січня дійсно був хаос, але я ніяк не розумію до чого тут реєстрація депутатів? Але в нас завжди так : я не зробив, а винен хто - невістка, ну або сусід, бо ж хтось муси бути винним. Та винні ті хто відповідає за організацію свята, от і не перекладайте з хворої голови на здорову, а чесно признайте і думайте як на майбутнє виправитись.

1 2 »
avatar