Головна » 2017 » Березень » 3 » Борщівські депутати підтримали торгівельну блокаду і звернулись до Президента


Борщівські депутати підтримали торгівельну блокаду і звернулись до Президента

17.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 13
Переглядів: 1798


Сьогоднішня сесія Борщівської міської ради виявилась напрочуд плідною і емоційною. Одним з небагатьох питань, яке не викликало дискусій та суперечок серед обранців, стало запропоноване представниками партії "Свобода" звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо підтримки торгівельної блокади тимчасово окупованих територій України.

Між іншим, за це рішення голосували депутати від БПП та "радикали", вище партійне керівництво яких виступає категорично проти діяльності блокувальників.

Відповідне звернення оприлюднила на власній сторінці голова фракції ВО "Свобода" в міській раді Борщева Христина Яворська.

Переглядів: 1798

Коментарі

avatar
13
Коли будете їсти ковбасу та пити горілку то незабудьте хрестики познімати а може кому і труси.А ще почепіть портрет Путіна та триколор вивісить бо є багато таких серед вас що про це мріють.
avatar
12
Піст то піст але коли кожен день гинуть наші воїни за Україну а ми разом з кацапами будемо святкувати це ганебне свято шлюх то як це можна назвати ? Вас би в ті окопи хоч на одну годину під кулі та снаряди рашистів.
avatar
11
Особисто я не вважаю комуністичне свято 8 березня українським святом і по історії дійсно його вперше в Німеччині 8 березня 1919 року започаткували повії.
avatar
10
Але ж життя триває! Піди до квіткового магазину 7 березня,подивися-там подарунки і квіти куплятимуть тільки для педагогів 3 школи?тобі ніхто не купить?Ти,"ім,я",ти робила мою роботу?ти знаєш ,які ті мої гроші? от що найбільше пече,що спокою не дає-зарплата наша.....Боже,Боже,поз,їдали би одне одного.....Чим же ви так допекли,Іване Васильовичу!чого ж нас-Вас і ваш колектив- так ненавидять?
avatar
9
В країні війна.В країні біда. Сум і сльози. Піст. А серед педагогів 3 школи зустріч весни. Гарного вам свята учителі! Зарплати ім ще більше підніміть!
avatar
8
от і істинне лице нкв знаменитого. піст а ми святкуємо. одне одного тут брудом лиєте. докерувався крохмалюк. нічо скоро будуть зміни. скоро все поймете.
avatar
7
Шановна!!!, якщо Ви така розумна, то візьміть та й організуйте щось толкове, проявіть себе, щоб та Ганька не рулила. Хотіла б щоб Ви шановна наша все це говорили прямо в очі в колективі, а не плювали в ту криницю, з якої п'єте воду, не знаю, якщо вам не подобається ні колектив, в якому ви працюєте, ні Крохмалюк, ні Ганька, що рулить(як ви написали), пора зробити Вам висновки для себе. Чому ж ви працюєте в такому поганому колективі???
avatar
6
Зводити наклепи в піст - жах! Пити і скакати - фігня!!!
avatar
5
Ще більшого дуреньства не чула - святкувати прихід весни.....Чого ж не святкували 1 чи 2, а саме 7???? Концерт зробіть, щось толкове організуте, бо це нема кому, а прихідвесни у ідальні це без питань...Ганька рулить!
avatar
4
Шановний Олесксандре Івановичу! По-перше - бе-бе-бе....це я як вчитель замість матів вам так кривляюсь... а чому це свято повій? якщо я вирішу піти з коліжанками на каву, то я вже повія? як різниця коли це робити? чи 7 чи 8 чи 9 березня, після довгошиівського шевченківського уроку за заїждженим вже роки сценарієм і піснями (хай Бог хоч цього разу милує) Петіними піснями.... але чогось звикли ми саме 7 березня пити ту каву... і з вітками ходити... а 8 тішитися вихідному дню, спати чи перебирати бараболі...кожному своє... По-друге- офіційноїз аборони цього року ще не має, тому......По-третє - Крохмалюка вчора на нараді й не було...вищали ті, ЧЛЕНИ колективу 3 школи, як просто хочуть зібратися, посміятися, пограти примытивны конкурси, байдуже де і як, бо гонору і розуму, щоб піти зі своім товариством не має.... Якщо ви БАНКЕТОМ І ШИКОМ називаєте шкільну ідальню і власноруч мащені канапки, а потім мита власноруч посуда, то ви бідна і примітивна людина, то не шик, то ніщита.... А головне, ніякий ти не ОЛЕКСАНДР ЯРОСЛАВОВИЧ, а простенька ВОША з колективу і головне я знаю хто.... А ви пане Крохмалюк, добре подумайте, кого маєте у своєму близькому оточені, з ким кавуєте і обговорюєте тих, хто вас дійсно цінує і поважає... З наступаючим, дівчатка!

1 2 »
avatar