Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Декларація керівника Управління соцзахисту Борщівської райдержадміністрації Любов Морозко


Декларація керівника Управління соцзахисту Борщівської райдержадміністрації Любов Морозко

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 10
Переглядів: 2455


Продовжуючи нашу серію публікацій, в якій ми ознайомимо мешканців Борщівщини з статками місцевих чиновників та посадовців, хочемо представити декларацію начальниці Управління соціального захисту населення Борщівської районної державної адміністрації Любов Морозко, депутата Борщівської райради від Демократичної партії України.

Пані Любов Ярославівна володіє земельною ділянкою в Борщеві площею 15600 м2 (1,56 га), у власності її рідних є ще 4 земельних ділянки: 29550 м2 (2,955 га), 1310 м2 (13 сотих),1000 м2 (10 сотих) та 15600 м2 (1,56 га) також в нашому місті.

Родина декларанта володіє будинком загальною площею 241 м2, квартирою в Борщеві площею 63 м2 та ангаром площею 808,10 м2.

У власності Любові Ярославівної та її рідних знаходиться 3 легкових автомобілі: TOYOTA CAMRY 2011 р.в., "Москвич Іж 2717" 2003 р.в. та Сітроєн Джампі 2006 р.в.. Також родина володіє 3 тракторами та 2 вантажними автомобілями.

За минулий рік чиновниця заробила 36832 грн., отримала 30000 грн. від відчудження нерухомого майна та 3789 грн. процентів з банківського вкладу. Дохід родичів становить 161138 грн.

На банківських рахунках у родини знаходиться 1 190 374 грн.
Переглядів: 2455

Коментарі

avatar
10
Любка,я почула , що ти посралась з Федорчуками.Я знала ,що ти дурна, але не думала , що настільки.
Рахуй, що це початок кінця твоєї кар'єри.
avatar
9
Любка, на Борщівщині, напевно що, немає багатшого державного службовця за тебе. Якщо ти так вболіваєш за спасіння своєї душі, хоча, зі способу твого життя цього не видно (безкінечні любовні походеньки із чужими чоловіками), то ти могла би поділитися із бідними і нужденними. Меценатство, з давніх давен завжди вважалося за честь і високо цінувалося в усьому світі. Багато впливових українців мають на своєму утриманні: дитячі будинки, лікарні, допомагають безпритульним. Сам Бог казав, що треба усім ділітися із ближнім. Ти можеш взяти приклад із свого родича, який допомагає і перестарілим, і дітям-сиротам, допомагає будувати церкви і каплички.
Якщо ти так вболіваєш за спасіння своєї душі, за бідних і нужденних, то поділися з ними хоча б невеликою частинкою свого багатства. Віддай хоча би 10 відсотків і це тобі зарахується на небесах. І якщо ти це зробиш, я готова вибачитись перед тобою за свої слова. Але ж я знаю тебе, знаю твою скупість, знаю що ти цього не зробиш, бо готова за гривню гнати козу до Марапмоля.
avatar
8
Не витримую, прочитавши перший коментар Марії, склалося враження, що авторка в школі була круглою відмінницею в якої не склалося особисте та матеріальне життя і вона ненавидить всіх хто кращий не дивлячись на шкалу успішності в школі. Але читаючи другий припис, текст вражає розмахом думки, спочатку паклюжила родину Морозків, нарешті знайшла позитив - сестру Люби, оце дописувачка, жах... Щиро співчуваю нащадкам Марії, які нарікаючи на долю не будуть здогадуватись про "позитив" їхнього предка, оскільки тільки на небесах напевне судять нас справедливо, жаль у смертних такого права немає, кожен відповість по правді. Обливаючи брудом людей в яких сім'ї, родина, по меншій мірі бридко, а по великій безбожно, опам'ятайтесь!
avatar
7
Любка, та ти сама по собі ніхто і звати тебе ніяк. На тебе хоч і хотів би плюнути, то так як ти вдіваєшся - нема де. Добре що хоч маєш грамотних сраколизів, що за тебе відгавкуються. Ти би хоч деколи порадилась з сестрою, яка добра газдиня, вміє і вдітися, і сказати, і показати себе. Та що порівнювати, у неї в "сраці" більше розуму, як у тебе в голові. Мені встидно за тисячі знедолених людей, що їх обслуговують такі "мененджери" як ти, які від "Сапогів" відійшли, а до "Борщева" не дойшли. І судячи по твому інтелекту, так і застрягла десь там посередині між с..... і п.... по сьогоднішній день.

Далі буде...
Марія
avatar
6
Людину, яку не можуть переплюнути, то її просто обпльовують. Я до цього вже звикла. Мене це робить тільки сильнішою. А вам "шановні" рекомендую подивитись на себе в дзеркало, а потім писати про інших. Щодо коментарів - заслужіть собі в людей, щоб за вас позитивно писали. Я за себе можу писати сама, відкрито, під своїм іменем.
avatar
5
Знаю я тебе Любка і твого чоловіка зі школи, та ви обоє до цих пір ще не знаєте таблички множення. І нікому в районі не секрет, в якому місці знаходиться твій менеджмент, яким ти заробила мільйон. Що вмієш - то вмієш! А ти, Богданку, був би крутий бізнесмен, якби не ваш родич, їздив би ти не на заграничних машинах, а кіньми. Якщо чесно мені тебе шкода, що змарнував свій вік з такою курвою. Більше,Любка, не пиши собі відгуків, бо смішно.
avatar
4
А декларацію Кобилянського слабо надрукувати? Чи Батьківщина у вас недоторкана?
avatar
3
А хіба жрналісти сказали, що це "добре" чи "погано". Вони тільки роблять свою роботу, і досить непогано, публікуючим інформацію яку самі чиновники викладають у відкритий доступ на сайті НАЗК, щоб усі могли знати, на що живуть вони і їхні родичі. А ви Борщів, в цьому схожі на хробака, який краще сховається від усіх і всього, щоб тільки нічого не знати, щоб його не зачепили. Через таких дурнів і живемо в корумпованій країні.

А на рахунок пані Морозко, то яка нам до біса різниця, має чоловіка, має гроші , то нехай публікує. Вона чиновниця високого рангу і повинна звітувати перед людьми, нехай буде навіть так - вона менеджер, який представляє інтереси громадян за їхні гроші, они найняли її на роботу і повинні знати, скільки заробляє , де живе і на чому їздить. Нічого страшного в цьому немає.
avatar
2
Борщів, у вас проблеми з головою чи може самі боїтесь, шо ваша декларація тут появиться?

Вони чиновники і "слуги народу", а тому їх декларації повинні оприлюднюватись і тут нічого поганого немає. І є чоловік-бізнесмен, олігарх чи арабський шейх, яка різниця, декларація повинна бути відома людям...все.
avatar
1
Не маю ніяких симпатій чи антипатій до цієї пані, але що ви хочете сказати цією статтею? Всі знають що в декларації вказується інформація про статки всієї родини, що проживає з декларантом. І зрозуміло, що маючи чоловіка - бізнесмена, матеріальні ресурси будуть значні. Якби подала декларацію з мізерними статками, то це викликало б якісь питання, а так стаття ні про що. Швидше нагадує зведення особистих рахунків. Нехай би авторка статті свою декларацію опублікувала, а ми би всі разом радо її прокоментували.
avatar