Головна » 2019 » Травень » 23 » Мешканець Борщівщини спочатку вкрав вудочки, а згодом приперся з ними на ставок обкраденого господаря

Мешканець Борщівщини спочатку вкрав вудочки, а згодом приперся з ними на ставок обкраденого господаря

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1450
Про крадіжку риболовецького спорядження поліцейських Борщівщини повідомив житель Хмельницької області. Чоловік не стерпів нахабства крадія, котрий спочатку поцупив у нього вудочки, а згодом прийшов ними рибалити на орендований хмельничанином ставок.

Випадок стався у селі Михайлівка Борщівського району. Місцеву водойму взяв в оренду підприємець з Хмельниччини. Та одного разу, навідавшись до ставка, побачив рибака, котрий без будь якого дозволу тягнув з водойми рибу. Приглянувшись, чоловік помітив, що риболовецьке спорядження – дорогі вудочки, якими користувався місцевий житель, – належать йому, адже були поцуплені у лютому зі сторожового приміщення. Тоді підприємець на став заявляти про крадіжку. Та цього разу не стерпів нахабства.

Поліцейські встановили, що крадіжку скоїв житель села Михайлівка, 1970 року народження. Вирішується питання про оголошення крадієві підозри за частиною 3 статті 185 ККУ.
Переглядів: 1450


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: