На Борщівщині 2-річна дівчинка отримала 60% опіків тіла
В Борщівську центральну районну клінічну лікарню з діагнозом «Термічний опік окропом тулуба, сідниць, І, ІІ, ІІІ ступені опіків 60 % поверхні тіла» госпіталізовано малолітню жительку села Висічка, дівчинку 2016 року народження.
Такі серйозні травми дитина отримала в стінах рідного дому.
Такі серйозні травми дитина отримала в стінах рідного дому.