Головна » 2020 » Червень » 18 » На території Борщівської лікарні незаконно зрубали більше 30 дерев і відвезли місцевому підприємцю (фото)

На території Борщівської лікарні незаконно зрубали більше 30 дерев і відвезли місцевому підприємцю (фото)

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 2
Переглядів: 3037
На Борщівщині керівництво лікарні звинувачують у крадіжці кисню та деревини. У мережі «Фейсбук» з’явилися фото, де на відпочинковій зоні медзакладу вирубують багатолітні дерева, які, за словами очевидців, були повністю здорові.

Йдеться зокрема про події в місті Борщів. Про це у соцмережі детально розповідає місцевий підприємець Наталія Яворська.

«Доброго дня, панове борщів'яни. Маємо невтішні новини з "екологічного фронту". Керівництво Борщівської комунальної лікарні краде у нас з вами кисень і деревину. 10 червня стала свідком вирубки 30, або й більше, здорових дерев на території відпочинкової(зеленої) зони лікарні. Шукала на сайті Борщівської міської ради рішення виконкому щодо видалення дерев, але жодної інформації не знайшла», — пише жінка.

До слова, видалення дерев на території міст відбувається за заявою юридичної особи до БМР (Помтанова КМУ №1045). А вже міська рада, створивши комісію за участі екологів, приймає рішення про кількість дерев, які потребують видалення.

«Деревиною, яка отримана внаслідок вирубки, за актом прийому передачі, розпоряджається міська рада через комунальні підприємства. З неофіційних джерел я отримала інформацію, що для видалення дерев керівництво лікарні уклало угоду з приватною фірмою, а деревину вивезли до підприємця І.Чопика», — розповідає пані Наталія.

Вона також дізналася про те, що заява про видалення дерев зареєстрована в БМР 15.06 2020. А саму вирубку розпочато 08.06.2020.

«От так, шановні громадяни, лікарі крадуть в нас здоров'я і гроші. Що там найбільше потрібно хворому при Covid? КИСЕНЬ??? Заява в прокуратуру області зареєстрована! Любіть природу! Поважайте власне життя!», — додає Наталія Яворська та підкріплює свої слова світлинами, які встигла зробити, будучи на місці вирубки.Тернополяни
Переглядів: 3037


Коментарі

0
2 Житель   [Материал]
Свобода, рівність і блядство! — такий парафраз охлократії. Естетика нуворишів. Диктат грошових мішків. Моральний ексгібіціонізм придурків. На цьому постане література нового часу. На цьому розквітне шоу-бізнес. На цьому нові покоління втрачатимуть сенс життя. Словом, нарешті знайшли себе. Можна злізти з дерева, можна вилізти на дерево. Свобода.

Ліна КОСТЕНКО "Записки українського самашедшого"

0
1 Саша   [Материал]
Ну і шо тепер скаже міська рада чи адміністрація шо вони не в курсі??? То для чого там люди ходят на роботу і беруть зарплату??? Недавно в парковому лісі зробили рубку під дитячий майданчик вирізали здорові дерева і приховати сліди засипали землею варвари а не люди. А далі в ліс то ще більше зрубів жах.... сьогодні на території лікарні зрубали люди майте розум!!!

Имя *:
Email *:
Код *: