Головна » 2016 » Листопад » 30 » Вбивство двох полісменів на Борщівщині так і не навчило працювати Володимира Горб’яка, – “Автомайдан”


Вбивство двох полісменів на Борщівщині так і не навчило працювати Володимира Горб’яка, – “Автомайдан”

27.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1898


Вбивство двох полісменів в селі Бабинці, Борщівського району, так і не навчило нашого т.в.о начальника сектору Борщівського відділення поліції Володимира Горб’яка (в миру іменований (прізвисько)– «Довідка») працювати. Прямо під його носом, його ж підлеглі «замутили» непоганий бізнес на фальсифікованій алкогольній продукції, – про це йдеться у групі ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок.

Так, капітан і два старших лейтенанти організували цілу мережу свого алкоБізнесу: один склад мали в Борщові, ще два – в навколишніх селах. Варили «бодягу», не заморочуючись, прямо у ванній.

На щастя, їх «хтось» вирахував, і після проведення понад десяти обшуків, вилучили майже дві тони сурогату, двісті етикеток відомих брендів («Козацька рада», «Франкіська» і т.д. ), біля двох тисяч корків. Також вилучили акцизні марки (близько 2 тис. шт.), які наші «хЄрої» друкували на кольоровому принтері.

До речі, крім горілочки, мєнти ще й спеціалізувалися на «колотінні» настоянок, які, за інформацією «Автомайдану», Довідка возив на свята та пригощав своїх колег .

В принципі, «лосю» ясно, що такі «манси» під носом в поліції могли організувати за благословення начальства. А начальство в Борщові, як то кажуть, куди більш лояльне. Сам Горб’як он чого вартує. Він давав непрофесійну вказівку підлеглим, в результаті чого загинуло двоє ні в чому не винних поліцейських. На атестацію поліції ( під час проходження поліграфу) наш Володя прийшов «на таблетках», щоб звільнення оминуло. Хоча активісти ВО «Автомайдану» не раз говорили публічно про «досягненням» перед суспільством паном Горб’яком.

І після всього вище сказаного наш герой ще й має совість просити приватизувати службову квартиру. Бідкається, що жити більше йому ніде, тому дайте «хреста ради» ордер на хату в Борщові. Напевно, нашій Довідці більше підійдуть апартаменти в СІЗО, або заслужене звільнення та клубок ниток та шпиці, щоб на дозвіллі було чим зайнятися, раз «горілчану» мережу наламали.

P.S. Шановні мєнти! Не пийте з рук пана Довідки , бо ще отруїтесь, а потім будете в цьому активістів звинувачувати. Ми попередили, коль що.

Як ми уже повідомляли, свою заяву пан Горб'як забрав відразу після того, як йому стало відомо, що фракція "Свободи" в міській раді категорично відмовилась голосувати за дерибан міського майна і голоси якої полісмену були конче необхідні, щоб отримати "халявну" квартиру в Борщеві.Джерело: Автомайдан ТернопільПереглядів: 1898

Коментарі

avatar
1
ШЛЯПУ йому а НЕ КВАРТИРУ. ГНАТИ ДІДА З БОРЩОВА
avatar