Головна » 2020 » Травень » 7 » Викинув паски у гній: вірян Тернопільщини обурив священник московського патріархату (Фото)

Викинув паски у гній: вірян Тернопільщини обурив священник московського патріархату (Фото)

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 2
Переглядів: 1193
Мешканці села Підгайці Шумського району, обуренні на місцевого священика московського патріархату Хіміча Василя (на фото).

Причина обурення, наруга над святим хлібом, а саме пасками, які були висипані прямо на гноєві. За словами свідків, ці паски люди зносили священнику протягом суботи та неділі, на Провідну неділю. Освячення пасок проводились у новозбудованій капличці села Підгайці.

За словами односельчан, прихожани приходили таємно попри заборону масових зібрань під час карантину. А вже 4 травня селяни побачили, як на суміші виділень свійських тварин за хлівом у дворі, де мешкає священнослужитель, лежить велика кількість великоднього хліба, що люди зносили для освяти.

Чи можна було роздати освячені паски малозабезпеченим чи пристарілим? Чому саме на гній, освячений хліб? Яка ваша думка, як мав би поступити цей чоловік, який має навчати вірних не тільки словом, але й живим прикладом?

Фото та розповідь мешканців села ПідгайціДжерело: Голос
Переглядів: 1193


Коментарі

0
2 Ярослав   [Материал]
Іудаїзм- це релігія для рабовласників(євреїв).

Християнство- це релігія для рабів(неевреїв)

0
1 Ярослав   [Материал]
Іудаїзм- це релігія для рабовласників(євреїв).

Християнство- це релігія для рабів(неевреїв).

Ось і уся біблія.

Имя *:
Email *:
Код *: