Головна » 2018 » Травень » 22 » Влада Борщева намагається знищити "Звістку" та мстить активістам

Влада Борщева намагається знищити "Звістку" та мстить активістам

29.11.2023
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 11089
Борщівські можновладці, схоже на те, не тільки остаточно втратили зв'язок з реальністю, а й будь-який страх перед Законом. Після серії публікацій, в яких чітко та аргументовано вказувалося на безпринципність та абсурдність прийняття деяких рішень, наплювательське ставлення на думку містян та наше з вами бажання жити в охайному і красивому містечку, у владних кабінетах вирішили піти шляхом репресій, переслідування інакодумців та навіть депутатів.

Для цього, швидше за все, і був скликаний виконавчий комітет, який замість того, щоб займатись вирішенням господарських питань, взяв на себе цілком не властиві для таких структур функції - заочне звинувачення та засудження інших. З подачі лідера місцевої парторганізації "Батьківщини" Ореста Яреми, який неодноразово обурювався викривальними публікаціями в пресі, на розгляд виконавчого комітету було винесено звернення до правоохоронних органів України та державних органів влади щодо публікацій, які стосуються посадових осіб міської ради.Між іншим, Борщівська міська рада стала першим владним органом в Україні, який вдався до таких методів тиску та залякування. Нам не вдалось знайти жодного аналогічного рішення, що лишень вказує на страх місцевої політичної "еліти" перед правдою і суспільним розголосом.

Запросивши на засідання виконкому головного полісмена Борщівщини та співробітника УСБУ, керівництво міської ради намагалось створити атмосферу законності прийняття абсурдних рішень. Виступивши з палкою промовою перед присутніми, які ледь не ловили з вуст кожне слово Ореста Яреми, слово взяли інші співучасники судилища. Під загальний "одобрямс" виступили працівниця міської ради Марія Храпчинська та Галина Устінова. Обидві жіночки говорили в унісон з лідером "Батьківщини" і наполягали на тому, що дії депутатів від "Свободи" Христини Яворської, Тетяни Іванюк, активіста Наталії Яворської та редакції "Звістки" потрібно засудити, а винних притягти до відповідальності.Також лідер партії Юлії Тимошенко в Борщівському районі вимагав не просто засудити дії депутатів міської та районної ради від "Свободи", що більше нагадує середньовічне полювання на відьом та травлю опонентів, а провести усі необхідні оперативно-розшукові, щоб унеможливити формування негативної думки про владу Борщева.

Цікаво, що жодних фактів стосовно того, у чому ж таки винуваті усі, кого так ненавидять у кабінетах міської ради та окремі члени виконавчого комітету, в залі засідання не було наведено. На абсурдність такого рішення вказують і слова головного СБУшника краю, який повідомив присутнім, що такі справи фактично вирішуються в судових залах, а не на виконавчих комітетах міських чи сільських рад. Біда тільки у тім, що йти до цього самого суду потрібно з якимись вагомими доказами, а не смішними і безглуздими звинуваченнями. Щоб уникнути цієї тяганини, керівництво міської ради, схоже, вирішило піти іншим шляхом - використати для розправи над незгідними борщівських правоохоронців та співробітників спецслужб, щоб їхніми руками покарати тих, хто заважає.
В свою чергу редакція "Звістки" чудово розуміє, що члени виконавчого комітету, які за час своєї діяльності видали більше сотні дозволів на кіоски в нашому невеликому містечку своєму оточенню та навіть самим собі, чого не було за жодного мера, можуть дійсно не поділяти погляди редакції та ображаються на правдиві публікації.

Розуміємо ми й те, що рішення виконавчого комітету, підконтрольного голові громади Івану Кобилянському, є прямим тиском та спробою помсти депутатам Христині Яворській та Тетяні Іванюк, а також громадському активісту Наталії Яворській, які неодноразово вказували на аморальні дії чиновників, а незадовго до цього провели кілька акцій, щоб недопустити забудову і знищення скверу в центрі Борщева.

Також хочеться додати, що за кілька минулих діб сервер, на якому розміщений портал, піддавався потужним DoS-атакам невідомих, а також намагалися "зламати" сторінку у соцмережі Facebook. Не виключаємо, що це також спроба тиску зі сторони деяких наляканих правдою можновладців.


Переглядів: 11089


Коментарі

0
1 Jack Averman   [Материал]
Все, що поміщено в Звістці чиста правда, яканищить карлика та лисого чоловічка за його спиною.
            Це вони розуміютьі намагаються закрити своїми брудними лапами голос Народу. Нехай Вас не дивують
результати голосування по міському скверу – попихачі з виконкому та такі ж
попихачі з депутатського сектору, куплені МАФами, земельними ділянками та
обіцяними квартирами у 9 поверховому будинку, вигідними угодами, що розкрадають
бюджетні кошти,  лижучи одне місцекарлику та лисого, продали сквер за нагороду лисого, яку вручив йому воєнком-патріот.
Патріот, ти ще не знаєш куди ти вліз. Твоя захланність тебе погубить. Ця будова
буде пам’ятником корупції, продажності та угодовства. За що карлик
«продав»  2 га землі Рогозі з ДСНС ? Защо продають людей з Борщева, будуючи крематорій- ТЕС? Дайте людям відповідь на
ці питання. Ви - лисий та карлик з шльондрою на колінах забули, що вас вибрав
народ і ви перед виборами їм давали брехливі обіцянки, щоб дорватися до корита.
Ви забули, що не народ для вас ,свиней, а ви повинні служити народу, а не
роздавати відкупне вербіцьким, рогозам, начальникам органів. Карлик з Саранчуком
їздили до аферистів в Затишок на кулуарні перемовини. Для чого? Невже поміняли
статеву орієнтацію? А на так званих « громадських слуханнях» карлик збрехав
людям, що звертався до органів про несплату податків тими, хто «ріже» цукровий завод.
Сексуальний карлик, його жінка та жінка на колінах карлика, ветеринар- завгосп  з гондоновою головою – не переслідуйтеправдолюбців. Знайте, що час вашої брехні підходить до логічного кінця. Народ
зробить  в Борщеві те, що не було вУкраїні-ненці. Не для таких махінацій народ боровся на майдані, щоб лисий та
карлик зрізали « вершки». Народ вас посадив у ці крісла і він вас звідти
відкличе, а після цього ви ще відповідатимете за все насвинячене.  Сьогодні ви в кріслах, а завтра на нарах. Ізапихатимуть вас туди начальники СБУ та поліції, якими ви прикриваєтеся,
запрошуючи на незаконні виконкоми-помсти. Чого вони туди йдуть? Невже і їм щось
перепаде. А в Борщеві буде варіант Януковича, але мирним шляхом, вас після
цього чекатиме мирський суд і ще суд Божий. Сексуальний карлик втече з Борщева
за варіантом Януковича – не з своєю жінкою, а з жінкою, що в нього сиділа на
колінах і не тільки на колінах.  Неприкривайтеся брехливими фразами, що служите для України і гаслами « слава
Україні» і брудними руками на підступних серцях, бо ви своїми делішками
підриваєте нацбезпеку України. Це вам пояснить і начальник СБУ. Звертаюся до
депутатів-попихачів та лизунів Пам’ятайте про тих, хто вас обрав, йдіть до виборців, де ваші звіти?Розкажіть про своє лакейство. Кажуть – пана видно по халявах, а вас нікчем за
вашим голосуванням, бо кожен урвав преференцію від сексуального карлика. Покайтеся,
брехуни і мздоїмці. СЛАВА УКРАЇНІ.

Имя *:
Email *:
Код *: