Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Журналісти висміяли "готичний" замок багатіїв зі Скали-Подільської


Журналісти висміяли "готичний" замок багатіїв зі Скали-Подільської

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 7
Переглядів: 1999


Журналіст-мандрівник Дмитро Полюхович, який кілька тижнів тому побував в Скалі-Подільській, був вражений не тільки тутешніми красотами та історичними пам'ятками, а й тутешнім архітектурним дивом - "замком казкової феї", як назвав це творіння сам журналіст.


Найкрутіший архітектурний об'єкт Скали-Подільської – абсолютно сучасний і в путівниках й інших Вікіпедіях навіть не згаданий. А дарма!

Якщо їхати до Скали з боку Кам'янця-Подільського, то праворуч від дороги, одразу за велетенським каменоломом можна побачити палац з баштами, башточками, шпилями та шпиликами, купою бальконів й іншими архітектурними витребеньками, що ніби вийшов із якогось діснеївського мультику. Попри переобтяження “надмірностями”, об’єкт покрито по-простому – банальною металочерепицею, якою у сусідній Польщі, наприклад, тамтешні селяни криють корівники, свинарники й інші корисні господарські споруди.

Окрім самого палацу, видно, що поруч планували звести щось a la Версаль. Ліворуч від чуда архітектури видно вже порослу кущами довжелезну терасу з арочками та східцями, а також – величезну яму. Очевидно, тут планували чи то басейн, чи то декоративний ставок.

Що ж до інтер'єрів цього дива, то автору про них нічого достеменно невідомо. Прохід до “замку казкової феї” заступила недовстановлена башточка. Є підозра, що там все не менш химерно, ніж ззовні.


Праворуч, упритул до помпезного творіння селищного генія (не поруч, а саме упритул, стіна до стіни) доліпилася облицьована кахельною плиткою безлика двоповерхівка, у якій кожен упізнає типове радянське “заводоуправлєніє” пересічного провінційного підприємства. Що то за підприємство, з'ясувати не вдалося. На місці таблички виднів лише порожній прямокутник. Запитати когось теж не вийшло – у межах видимості не було жодної живої душі, крім облізлого рудого кота, який грівся на сонечку.

Нажаль, але Дмитру поспілкуватись з місцевими людьми тоді не вдалось, а от нам пощастило поспілкуватись з скалачанами. Як повідомляють самі мешканці Скали-Подільської, цей розкішний палац може належати керівнику і власнику місцевого кар’єру Гнідому Василю Олексійовичу, колишньому депутату райради від "Партії регіонів", який є тестем першого заступника голови Борщівської райдержадміністрації Шашкіна Володимира Анатолійовича. Ось так наші багатії тягнуться до чогось величного та прекрасного, створюючи щось дуже грандіозне і трішки безглузде, чим не тільки дивують звичайний люд, а й викликають посмішку...

Джерело: Збруч
Переглядів: 1999

Коментарі

avatar
7
Слухайте, а що такого написала Звістка, що не знають жителі Скали? Тут таємниці немає, кожен з нас знає, що ця "будівельна потвора" вилізла на світ Божий завдяки баблу місцевих олігархів, ніякого секрету в цьому немає. Гляньте на їхні машини і не думайте, що вони так вболівають за простий люд, хоча в минулому Шашкін був дуже хорошим фельдшером, навіть життя рятував, так само він врятував і свого тестя, коли той ледь не занувся...
avatar
6
Держслужбовець 2.0, жесть, а в ці самі роки коли ви пишете за педофіла, Шашкін часом не був в Батьківщині, він вже тих партій добряче наміняв. Та й зі Свободою він був добрий, це не таємниця, хоча хитрий лис зі всіма є "добряком".

А "Звістці" окремий респект, якщо вже газету починають "мочити" такі дурні і шиють співпрацю з педофілами, значить в правильному напрямку крокуєте. Досить бідного Шашкіна обідили, ще й статю педофіла передрукували, ну це вже решта, без сліз і не глянеш!!! І ще, пишіть більше, щоб всіляка мерзота боялась копійчину красти, щоб служили людям, а не робили з нас прислугу, як роблять всі ці роки.
avatar
5
Вічно та Звістка якусь дурню друкує з надією на суспільну увагу. Особливо якщо є можливість обгадити когось з жителів Борщівського району чиї імена на слуху, ну і звичайно якщо фігуранти статті не мають відношення до Свободи або Батьківщини бо то "свої" і недоторкані, а не гоже кусати руку яка годує. А тут взагалі цікава ситуація. Хто ж такий Дмитро Полюхович, автор цього опусу? Сховався на Хмельниччині і пише всякі пасквілі, думає що вже всі забули про відомий педофільський скандал 2009 року. Саме так, це якраз той самий піонер-вожатий з Артека, якого звинувачували у розбещенні дітей і в компанії з ним фігурували депутати від Батьківщини того часу Богдан та Уколов. Діма Полюхович встиг посидіти в сізо, ну а депутати зіскочили з цієї теми. Цю історію тихенько зам'яли, Діму випустили, але щось не було чути щоб він подавав в суд за те що його честь спаплюжили. До речі, кримінальну справу закрили в 2011 році коли при владі був Янукович, офіційно через брак доказів. Цікаво, що Звістка має спільного з таким поважним "кореспондентом", чи може розділяє його вподобання? Ну й компанія зібралась.
avatar
4
Держслужбовець, а чому саме Свобода? А може Ярема, може Ратушняк, може Дуплавий чи Чугаєвський? І що ці "скалецькі багатії" білі і пухнасті, щоб про них ніхто не писав? Чи може давайте закриємо собі всі писки і будемо сидіти техенько, нехай обкрадають нас далі і думають що ми всі дебіли?
avatar
3
Люди, які ж ви дурні, якщо журналісти опублікували факт непомірних апетитів нашх керівників і чинуш, то навіщо відразу спихати накогось іншого. Тому й живемо в суспільстві, де дурні маніпулюють тисячами, приховують свої доходи і розказуютьшо їм запрлати в 10 тисяч мало на життє.
avatar
2
Ух ти, сам Шашкін і написав певне. Вся Скала знає, що це маєток Шашкіна і Гнідого, люди насміятись не можуть з цього позориська. І ще, Шашкін балотувався на виборах громади в Скалі, то його ніхто і не підтримав третє чи четверте місце зайняв. От і думайте, нахрін він в Борщеві.
avatar
1
Видно,що передвиборча компанія розпочалась.Тепер Свобода працює проти Шашкіна!
avatar